Realizacje

Nagrania lektorskie realizacje.
Lata doświadczeń przekładają się na zadowolenie klientów i setki realizacji.

czystylektor@gmail.com
609055541

Zachęcam do zapoznania się z cennikiem.
Nagrania lektorskie. Realizacje.
Poniżej firmy i instytucje, z którymi mam przyjemność współpracować.

czystylektor@gmail.com
609055541

Nagrania lektorskie realizacje. Przede wszystkim nagrania lektorskie w czystylektor.pl to setki nagrań i szerokie spektrum Klientów. Zaczynając od dużych, znanych instytucji takich jak m.in. Polska Agencja Prasowa, Giełda Papierów Wartościowych, Polska The Times, Instytut Pileckiego poprzez średnie przedsiębiorstwa różnych branż, aż po jednoosobowe mikro-firmy lub osoby fizyczne. Ale rozmiar dla mnie nie ma znaczenia – każdy Klient jest dla mnie równie ważny i zawsze na serio traktuję jego uwagi. Chociaż czasem mogę się z nimi nie zgadzać to jednak wychodzę z założenia, że to nie ja, nie ktoś inny ale Klient właśnie najlepiej zna swoją branżę.

Co nagrywam najczęściej?

Niegdyś częściej sięgano po gazety lecz dzisiaj coraz bardziej powszechna staje się świadomość o istotnej roli wideo w naszym otoczeniu. Co za tym idzie coraz istotniejsze stają się nagrania lektorskie do filmów różnego rodzaju poczynają od filmów instruktażowych, produktowych kończąc na wewnętrznych – korporacyjnych. Ponadto zdarzają się też tłumaczenia podcastów i zlecenia IVR czyli central telefonicznych.

Jak wygląda proces realizacyjny?

Przede wszystkim dla szybkości działania i wygody obu stron (Klient/studio), proces ten uprościłem do maximum. Co za tym idzie skróciłem go do kilku niezbędnych czynności czyli: wycena tekstu > akceptacja ceny > nagranie > akceptacja nagrania. W konsekwencji najczęściej trwa to mniej niż 24 godziny.

Tak szybko? Jak to możliwe?

Niewątpliwie kluczem jest brak pośredników i studio „pod nosem” czyli we własnym domu.

Czy w studio nagrywane są również inne głosy?

Nieczęsto ale tak. Jednak studio czystylektor.pl to w zdecydowanej większości jeden głos czyli mój. Sporadycznie zaś nagrywam gości czyli znane osoby lub obcojęzycznych native speakerów.

I na koniec – dlaczego czystylektor.pl?

Odpowiedź jest prosta: szybkość i prostota. Jeżeli podoba Ci się mój głos – po co szukać dalej? Jest coś do zrobienia „na wczoraj”? Trafiłeś pod właściwy adres!

czystylektor@gmail.com
609055541